USS1500D3KL
דף הבית
>
מקררים ומקפיאים לענף המוסדי והמזון
>
מקררים עומדים
מקררי דלת זכוכית
USS1500D3KL
צרו קשר
שלח
ענף המחקר ותרופות
מקררים ומקפיאים למעבדה
מקררים לתרופות
נוהל 126 של משרד הבריאות
ענף המזון המוסדי
מקררים עומדים
מקפיאים עומדים
מקררי ומקפיאי מיני
מקפיאים שוכבים
מקררי דלפק וסלטיות
Previous slide
Next slide
פיזור קור באמצעות מאוורר.
מדפי רשת מתניידים הניתנם לשינוי גובה.
מפרט טכני
נפח
1200 ליטר
טווח טמפרטורה
8+/1+ מעלות צלסיוס
רוחב
1500 mm
עומק
650 mm
גובה
2040 mm
מספר מדפים
4+1
רוחב מדף
450 mm
עומק מדף
400 mm